Tuzla Köpek Kuaförü

Tuzla Pet Köpek Kuaförü

istanbul pet taksi

Tuzla Köpek Kuaförü Randevu Fiyatları

Sevimli dostunuzun bakımını yaptırırken ustanın alanında uzman olduğuna dikkat etmeniz, hem köpeğinizin sağlığı hem de tüy yapısı için son derece önemlidir.

Beklentilerden daha fazlasını karşılayarak petlerin mutlu ve huzurlu olmalarını sağlayan Tuzla köpek kuaförü, alanında uzmanlığı ile bilinen bir isimdir. Uzun zamanların deneyim ve uzmanlığı ile müşterilerine hitap eden kuaförümüz, aradığınızdan daha fazlasını sunmaktadır. Bakım zamanı gelmiş köpeğiniz için iletişim bilgilerinden kuaförümüze ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Köpek banyosu, ilaçlı banyo, pedikür, manikür ve deri bakımı konularında uzmanlığı ile müşterilerine hitap eden Tuzla köpek kuaförü ile köpeğiniz çok daha sağlıklı tüy yapısına sahip olacak ve sizinle olan ilişkisi de daha kuvvetli olacak. İletişim numaramızdan arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim için 0 (216) 464 34 34 arayabilir veya Whatssapp destek hattına bağlanabilirsiniz.

Randevu AL Whatsapp Destek


  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Tuzla/ İstanbul
  • 0 (216) 464 34 34
  • info@kedikuaforu.com

Köpek Kuaförü Istanbul Anadolu Yakasının Tuzla ilçesinde köpek dostlarımız için haftanın 7 günü köpek kuaförü hizmeti veriyor.

Dostumuzun bakımı yapılırken sizler için hazırladıgımız bekleme salonunda hos vakit geçirebilirsiniz.

Randevu AL