Kedi Makine Traşı

Kedi makine traşı dostlarımızın tüylerinin dökülmesini önlemek amacı ile yapılan bir traş biçimidir. Tüyler, tercihinize bağlı olarak 3 mm ve 2 cm arasında değişen uzunluklarda kesilmektedir. Ardından, dostlarımız cinslerine ve tüy yapılarına en uygun şampuanla yıkanıp tüyleri taranarak fön makinesi ile kurutulmaktadır.

Kedi Makine Traşının tüy dökülmeyi engellemenin yanı sıra minik dostumuza birçok fayda sağlamaktadır. Faydalarından biri de özellikle yaz aylarında sıcaktan bunalan dostlarımızın ferahlamasını ve hafiflemesini sağlamasıdır. Sizde en iyi ve konforlu kedi makine traşı hizmetini pet kuaför salonumuz vermektedir.

Kedi Makine Traşı Hizmet İçeriği

  • Kedi Makine Traşı kedileriniz tüylerinin dökülme problemine bir çözüm olmaktadır.
  • Sadece minik dostlarımız için tasarlanan, ırk ve tüy tipine en uygun şampuanlar ile yıkanır.
  • Kedi Makine Traşı; Banyo, Göz, Kulak ve Tırnak bakımlarını da içermektedir.
  • Sizde hemen minik dostlarımıza bir randevu alabilir ve soru ve görüşleriniz için canlı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Randevu AL Whatsapp Destek


Kedi Makine Traşı Fiyatları 2020

Kedi makine traşı fiyatları gidilen kuaföre göre değişiklik göstermektedir. Uzman kuaför ekibimizin makine traşı ücreti 140 TL olmaktadır.

MAKAS VE MAKİNE TRAŞ FİYATININ İÇİNDE BANYO, TIRNAK KESİMİ VE TARAMA DAHİLDİR.

Hizmet Fiyat
Kedi Makas Traşı 150
Kedi Makine Traşı 140
Banyo 100

Size en ucuz fiyatı verebilmemiz için sizi arayalım!

0 (216) 464 34 34 numaralı ile iletişim sağlayabir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Kedi makine traşı 140 TL olmaktadır. Kedinin cinsi ve yaşı ücreti etkilememektedir. Fiyatlara traş öncesi banyo, tırnak kesimi ve tarama bakım paketi dahildir.
Kedi makine traşında ilk olarak kedimizi duş aldırıp traşa hazır hale getirilmekte. İkinci aşamada ise dostumuzun tüyleri istenilen boyut da kısaltılmaktadır.
Dostlarımıza rahatlık ve kolaylık için makine traşı tercih edilmektedir. Genellikle en kısa model seçilmektedir. Kedi kuaförü ustaları ile konuşarak sizin için en uygun model belirlenmektedir.
köpek makas tıraşı
köpek makas traşı

  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • 0 (216) 464 34 34
  • info@kedikuaforu.com

Kedi Kuaförü Istanbul Anadolu Yakasının Maltepe ilçesinde dostlarımız için haftanın 7 günü kedi kuaförü hizmeti veriyor.

Dostumuzun bakımı yapılırken sizler için hazırladıgımız bekleme salonunda hos vakit geçirebilirsiniz.

Randevu AL